Lotniskowe parkingi – jak wybrać najlepszy?

parking lotnisko

Rozbudowana infrastruktura parkingowa wokół polskich lotnisk to odpowiedź na rosnące potrzeby pasażerów. Coraz więcej osób woli zostawiać tam swoje samochody niż szukać alternatywnego transportu, który nierzadko generuje spore koszty i jest bardzo uciążliwy. Jak jednak wybrać odpowiedni parking przy lotnisku Wrocław? Na co zwrócić uwagę przy podejmowaniu decyzji?

Samolotowa wyprawa – co z autem?

Wybierając się w podróż samolotem i mając do dyspozycji leżący blisko Parking Lotnisko Wrocław, mało kto decyduje się na korzystanie z taksówek czy szukanie zastępczej komunikacji. Auto pozostawione na takim parkingu jest bezpieczne pod nadzorem kamer i będzie czekało na nasz powrót lub odbiór przez uprawnioną osobę. Czasy, w których desperacko szukało się wolnego miejsca do zaparkowania i drżało o to, czy samochód nie zostanie ukradziony lub uszkodzony, już dawno minęły. Obecnie Lotnisko Wrocław Parking jest najprostszą, najtańszą i najbardziej komfortową propozycją dla osób, które cenią sobie wygodę.

Na co zwrócić uwagę?

 Samych parkingów wokół lotnisk jest jednak na tyle dużo, że czasem można mieć problem z wyborem najbardziej optymalnego. Czym więc najlepiej kierować się podczas podejmowania decyzji? Najkorzystniej jest zwrócić uwagę na:

– odległość od lotniska

– cenę za postój długoterminowy i krótkoterminowy

– możliwość skorzystania z darmowego przejazdu z parkingu na lotnisko

– zabezpieczenia stosowane na parkingu (ogrodzenie, kamery, ochrona)

– opinie od klientów, które obrazują np. podejście obsługi

Rezerwacja miejsca

W okresach wzmożonego ruchu lotniczego, a więc podczas miesięcy wakacyjnych oraz zimowych konieczna może być też wcześniejsza rezerwacja miejsca. Wrocław Lotnisko Parking przeżywa wtedy bowiem prawdziwe oblężenie, a dostępnym miejsc postojowych bardzo szybko ubywa. Im wcześniej dokona się rezerwacji, tym większa szansa na znalezienie miejscówki na parkingu leżącym blisko lotniska a nie znacznie od niego oddalonym. To także gwarancja, że samochód stanie w bezpiecznej lokalizacji, a więc na nowoczesnym, profesjonalnym parkingu wyposażonym w oświetlenie, ochronę, system monitoringu itp. a nie w przypadkowym miejscu za płotem lotniska.

Obsługa 24/365

Ponieważ lotniska nigdy nie śpią, również pobliski Parking Cargo Lotnisko Wrocław działa 24 godziny na dobę przez cały rok. Swoje auto można tu zostawić każdego dnia i o każdej porze oraz tak samo je odebrać. Opłata za postój pobierana jest zawsze przy wyjeździe, dlatego można bez problemu przedłużyć swój wyjazd czy odebrać auto w dowolnej chwili gdy będzie nam wygodnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *