Numer premium: jak wygląda zarabianie na płatnych numerach

numery premium

Dzwonienie na numery premium, czyli te z charakterystycznym prefixem 0700, zwykle kojarzy się z większymi opłatami. Nic dziwnego – stąd w końcu bierze się ich nazwa. Jak jednak wygląda obsługa takich numerów z drugiej strony? I dlaczego w ogóle ktoś decyduje się na zakup numeru premium? Odpowiedź jest banalna, bo chodzi o pieniądze, ponieważ zarabianie na numerach 0700 okazuje się całkiem dochodowym biznesem.

Warunek jest jeden: trzeba umiejętnie wykorzystać taki numer w prowadzonej przez siebie działalności

Sposób funkcjonowania numerów premium opiera się na założeniu, że do osoba dzwoniąca ponosi koszty połączenia, które następnie operator numeru przekazuje na konto jego właściciela. W interesie osoby (osób) odbierających takie telefony jest więc jak najdłuższe przetrzymywanie dzwoniących na aktywnej linii. Numery premium są szeroko wykorzystywane w wielu branżach marketingowych, teleinformatycznych, sprzedażowych i usługowych. Korzystają z nich konsultanci i doradcy finansowi, wróżki, astrologowie, ubezpieczyciele, firmy ogłoszeniowe, pośrednicy pracy a nawet tłumacze, maklerzy i pośrednicy nieruchomości. Intencją zarabiania na numerach premium nie jest bowiem wymuszenie na kliencie bezsensownych połączeń, ale jednocześnie zagwarantowanie mu wykonanie jakiejś usługi, porady czy doradzenie w określonej sprawie. Klient dzwoniąc na numer premium ponosi więc pewne koszty, ale jednocześnie dostaje coś w zamian, dlatego nie czuje się oszukany czy wykorzystany. Więcej na ten temat można poczytać na stronie numery-premium.pl

Rozpoczęcie przygody z zarabianiem na numerach premium nie jest wcale takie trudne

Cała infrastruktura techniczna jest obsługiwana przez zewnętrznego operatora. Udostępnia on (jako pośrednik) opcję wykupu numeru telefonu o premiowanej opłacie, podpięcie go do specjalnego systemu i korzystanie nawet chwilę po podpisaniu umowy. W panelu nabywca numeru może na bieżąco sprawdzać np. billingi oraz oczywiście koszty połączeń ponoszonych przez dzwoniących, czyli swój zarobek. Dzięki tej intuicyjnej obsłudze numery premium mogą wykupować nawet osoby, które dopiero zaczynają działać w tej branży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *