Nowy lokal, w którym warto imprezować!

Jeżeli w niedalekiej przyszłości szykuje Ci się jakaś rocznica, wydarzenie lub czyjeś urodziny, to warto pomyśleć o urządzeniu przyjęcia lub imprezy. A jeśli mowa o imprezach, to warto pomyśleć o lokalu pod nazwą „Zajazd nad turkusową wodą”. Lokal ten specjalizuje się w organizacji wszelkich imprez okolicznościowych.

Twoje dziecko ma osiemnastkę? Żaden problem. Organizatorzy ustawią menu, które będzie Cię satysfakcjonowało, możesz dokładać i odejmować do menu co tylko zechcesz. Jeśli myślisz o wersji niskobudżetowej, to także znajdziesz coś dla siebie.

Jesteś przewodniczącym klasy i musisz zorganizować studniówkę?

Opisywany lokal nadaje się do takiej imprezy doskonale. Przestrzenna sala sprawi, że tańczenie poloneza będzie przyjemnością, a nie utrapieniem (jak to się dzieje w przypadku zbyt ciasnej sali). Jeśli bierzesz ślub to idealną decyzją będzie wybór tego właśnie lokalu. Kilka komunii na sali przedzielonej kurtynami zapewni prywatność gościom Twojego dziecka. Poznasz wykwalifikowanego animatora, który skutecznie zabawi dzieci i nie będą one zadawać pytania tak często słyszanego co dziesięć minut: „Kiedy jedziemy do domu?”.

Najpiękniejsze wnętrze w okolicy – co widać w galerii – bursztynowe żyrandole, świecący tynk na ścianach, zdumiewające oświetlenie. Najlepsza oprawa muzyczna na życzenie klienta zapewni gościom wspaniałą zabawę do samego rana. A wszystko to możesz mieć wydając naprawdę stosunkowo niewielkie pieniądze. Wejdź na oficjalną stronę lokalu i sprawdź cennik. Zadzwoń, zrób przedpłatę i sala zarezerwowana.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *