Druk kalendarzy listkowych w szerokim przeznaczeniu.

Druk kalendarzy listkowych, to świetny pomysł na gadżet reklamowy firmy, a także praktyczna rzecz w naszym posiadaniu. Do ich zalet zaliczamy po pierwsze to, że są bardzo niewielkich rozmiarów, w porównaniu np. do kalendarza ściennego. Ich format zatem jest bardzo funkcjonalny, co sprawia, że mogą z nami być wszędzie, a już na pewno w portfelu, między podobnej wielkości, kartami płatniczymi. Ich format to zwykle, między 85×55 mm. Często posiadają zaokrąglone rogi, co powoduje, że są bardziej eleganckie i ich trwałość zostaje przedłużona.

W przypadku, jeśli jest to gadżet firmowy, mamy gwarancję, że nasi użytkownicy, nie tylko będą mieli pod ręką praktyczny kalendarz ale także kontakt do firmy. Dzisiejsze kalendarzyki listkowe, mają także szereg innych zastosowań, między innymi to, że mogą być na nich nadrukowane karty rabatowe, czy kupony stałego klienta. Jedno jest pewne, tworzą one reklamę przez okrągły rok i są skuteczną oraz tanią opcją.

Koszt druku kalendarza listkowego jest niewielki, toteż można sobie pozwolić na większy nakład.

Dodatkowo drukarnie oferują samodzielne wykończenie kalendarzyków, z uszlachetnieniem, wszystko jest zawsze wolą klienta. Proponowane nam są zwykle folie błyszczące i matowe, co daje im eleganckie wykończenie i trwałość. Taki kalendarzyk będzie zapewne dla użytkownika przydatnym gratisem, a nie zwykłą ulotką. Możemy w nim zaznaczyć daty urodzin bliskich, dni naszego urlopu, a także inne istotne dla nas wydarzenia.

Możemy być także pewni, że zamawiając produkt prosto z drukarni, przyjdzie on do nas efektownie zapakowany, w wytrzymałe kartony. Każdy będzie chciał posiadać taki gadżet, który dodatkowo mieści się nam na dłoni i jest osobistą formą kalendarza. Jeśli chcesz sprawić swoim pracownikom miły prezent, a dodatkowo zależy ci na nieustannej reklamie twojej firmy, przy niewielkiej inwestycji, ta forma będzie idealna dla ciebie.    

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *